Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
