Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Roles
vi: Vai trò

en: Administrator
vi: Người quản lý

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
