Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: RSS feed
uk: RSS-потік

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Roles
uk: Ролі

en: Edit Group
uk: Редагувати групу

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Meta Tags
uk: Мета-Теґи

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Menu Link
uk: Посилання меню

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
