Simple iframe (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Size of textfield
it: Dimensione del campo di testo

en: About
it: Informazioni

en: Field types
it: Tipi di campo
