Simple iframe (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
