Simple iframe (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: URL
be: Спасылка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
