Simple iframe (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper
