Simple iframe (8.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
