Simple iframe (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Size of textfield
fr: Taille du champ texte

en: About
fr: À propos

en: Field types
fr: Types de champs
