Simple iframe (8.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí
