Simple iframe (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper
