Simple iframe (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri
