Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri
