Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: About
cs: Popis

en: Field types
cs: Typy polí
