Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Size of textfield
de: Größe des Textfeldes

en: About
de: Über

en: Field types
de: Feldtypen
