Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid
