Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: URL
fa: نشانی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: About
fa: درباره
