Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit
