Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Size of textfield
id: Ukuran bidang isian teks

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian
