Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes
