Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
