Simple iframe (8.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: About
uk: Про модуль

en: Field types
uk: Типи полів
