Simple iframe (8.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: URL
ar: العنوان URL

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: About
ar: حول
