Simple iframe (8.x-1.0-rc4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
