Simple iframe (8.x-1.0-rc4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Size of textfield
es: Tamaño del campo de texto

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo
