Simple iframe (8.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: URL
hu: Webcím

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: About
hu: Leírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok
