Simple iframe (8.x-1.0-rc4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: About
he: אודות
