Simple iframe (8.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Size of textfield
ja: テキストフィールドの長さ

en: About
ja: アバウト

en: Field types
ja: フィールドタイプ
