Simple iframe (8.x-1.0-rc4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól
