Simple integrations (2.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
