Simple integrations (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Development
fi: Kehitys

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Label
fi: Tunnus

en: Active
fi: Voimassa
