Simple integrations (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय
