Simple integrations (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Development
tr: Geliştirme

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Label
tr: Etiket

en: Active
tr: Etkin

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi
