Simple integrations (8.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Development
gu: વિકાસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Active
gu: સક્રિય
