Simple integrations (8.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Development
oc: Desvolopament

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Active
oc: Actiu

en: Debug mode
oc: Mòde debug
