Simple integrations (8.x-1.0-rc4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Active
el: Ενεργό

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
