Simple integrations (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Development
am: ልማት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ
