Simple integrations (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Development
he: פיתוח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Active
he: פעיל

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
