Simple integrations (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Development
id: Pengembangan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Active
id: Aktif
