Simple integrations (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Development
is: Þróun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Active
is: Virkt
