Simple integrations (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Development
vi: Phát triển

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Certificate
vi: Chứng nhận
