Simple integrations (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Active
bn: সক্রিয়
