Simple integrations (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Active
km: សកម្ម
