Simple integrations (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Active
nl: Actief

en: Integration
nl: Integratie

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Access key
nl: Toegangssleutel

en: Integrations
nl: Integraties
