Simple integrations (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Development
ru: Разработка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Active
ru: Активно

en: Integration
ru: Интеграция

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Authentication type
ru: Тип аутентификации

en: Certificate
ru: Сертификат
