Simple integrations (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี
