Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
