Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Send
mr: पाठवा

en: General
mr: साधारण

en: Colors
mr: रंग

en: Tools
mr: साधने
