Simple Interactive Maps (1.0.0-alpha9) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Send
cs: Poslat

en: General
cs: Obecné

en: Text color
cs: Barva textu

en: Tools
cs: Nástroje

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Hidden
cs: Skryté

en: Map
cs: Mapa

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Hover color
cs: Barva po najetí kurzorem

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Regions
cs: Regiony

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: Action settings
cs: Nastavení akcí

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
