Simple Interactive Maps (1.0.0-beta6) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Group ID
ru: Номер группы

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Send
ru: Отправить

en: General
ru: Общий

en: Colors
ru: Цвета

en: Table view
ru: Таблицей

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Tools
ru: Инструменты

en: Add group
ru: Добавить группу

en: Hidden
ru: Скрытый

en: No groups found.
ru: Группы не найдены.

en: Map
ru: Карта

en: Stroke color
ru: Цвет штриха

en: Fill color
ru: Цвет заливки

en: Hover color
ru: Цвет при наведении

en: Fill Color
ru: Цвет заливки

en: Stroke Color
ru: Цвет обводки

en: Add Group
ru: Добавить Группу

en: Delete Group
ru: Удалить Группу

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Regions
ru: Области

en: Show title
ru: Показывать надпись

en: Tooltip
ru: Подсказка

en: Behaviors
ru: Поведение

en: Maps
ru: Карты

en: Show description
ru: Показать описание

en: Base map
ru: Базовая карта

en: Action settings
ru: Настройки действия

en: Plugin ID
ru: ID плагина

en: Create a Group
ru: Создать группу

en: Open in new tab
ru: Открывать в новой вкладке
